مسجدومرکزفرهنگی حضرت ولی عصرعلیه السلام

پویاشهر(روستای پوده) ازتوابع شهرستان دهاقان

مسجدومرکزفرهنگی حضرت ولی عصرعلیه السلام

پویاشهر(روستای پوده) ازتوابع شهرستان دهاقان

مسجدومرکزفرهنگی حضرت ولی عصرعلیه السلام

بسم الله
نمایی ازبنای خیری که مرحوم حاج حیدرعلی دهقانی وحاجیه خانم اللهیاری به توفیق الهی وباکمک عاشقان قرآن وعترت علیهم السلام از خود بجای گذاشتند.روحشان شادورحمت الهی قرینشان باد(وفات1391و1392) .(مسجد حضرت ولی عصرعجل الله تعالی فرجه الشریف ـ پوده)

طبقه بندی موضوعی
کلمات کلیدی

تشیع انگلیسی را به این صفات بشناسید سیره مراجع در زمینه وحدت

برنامه عزاداری سه روز آخرماصفر درمسجد حضرت ولی عصرعلیه السلام - پوده

نام و تعداد دقیق شهدای کربلا

حماسه‌آفرینی با دستان بسته

نقش امام سجاد علیه السلام در رساندن پیام کربلا

حکایاتی از امام سجاد(علیه السلام)

عاشورای حسینی(محرم 1394) روستای پوده + عکس

مجموعه پوسترهای «عزت حسینی»

«باب شهادت»

ضعف‌های خواص عصر امام حسین علیه السلام

شهید سفارش می‌کرد گوشتان به حرف امام خامنه‌ای باشد

از شهدای غواص جواز شهادتش را گرفته بود

تعداد سپاهیان عمر سعد چند نفر بوده‌اند؟

سقای ادب

بقاع متبرکه منطقه پویاشهر

شمیم کلام امام علی علیه السلام دراشعار حافظ (3)

حافظ و انتظار (2)

شمیم کلام امام علی علیه السلام دراشعار حافظ (2)

حافظ و انتظار (1)

جستاری در زندگی نامه و ویژگیهای حافظ

حافظ از منظر مقام معظم رهبری

زندگی نامه شهید آیت الله اشرفی اصفهانی

اولین مخالف غدیر چگونه عذاب شد؟

حمایت می‌کنیم

با افتخار از هر کسی علیه اسرائیل می‌جنگد

زندگینامه شهید هاشمی نژاد

عرض عقاید به امام هادی علیه السّلام

پوده

اقامه نماز عیدقربان درمسجدحضرت ولی عصر عجل الله فرجه

نمایشگاه هفته دفاع مقدس - روستای پوده

آخرین نظرات
  • ۳۰ مرداد ۹۷، ۱۸:۲۸ - موزیلاگ ..
    تشکر (:

سه شنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۰ ب.ظ

۰

آمریکا با برجام مشکلات اقتصادی را دوچندان کرد

سه شنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۰ ب.ظ
بسم الله

خبرگزاری فارس: آن طور که شایسته است به مردم خدمت نکردیم/توان ساخت موشک‌های با برد بیشتر را داریم/دشمن برای مذاکره درباره سوریه التماس می‎‌کند/آمریکا با برجام مشکلات اقتصادی را دوچندان کرد

وزیر دفاع با تأکید بر اینکه توان دفاعی خود را متناسب با تهدیدها افزایش می‌‌دهیم گفت: ما توان و دانش ساخت موشک‌های با برد بیشتر را داریم که در زمان مقتضی این‌ کار را می کنیم

آن طور که شایسته است به مردم خدمت نکردیم/دشمن برای مذاکره درباره سوریه التماس می‎‌کند

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز گذشته با سفر به استان همدان در یادواره 10 شهید مدافع حرم در نهاوند، همایش بزرگداشت روز تویسرکان و عملیات غرورآفرین مرصاد و بیست و پنجمین یادواره شهدای مسجد بسیج اعظم همدان سخنان مهمی را مطرح کرد که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

وزیر دفاع با اشاره به اینکه توان موشکی ایران اسلامی قابل مقایسه با سال‌های قبل نیست، گفت: ایران اسلامی به عنوان امید همه آزادیخواهان و مظلومان جهانی نیاز به تجهیز و افزایش سیستم دفاعی و موشکی خود دارد لذا افزایش توان موشکی ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

وی با اشاره به اینکه در بحث برجام ما از همان ابتدا به امریکا اعتماد نداشتیم، افزود: ایران اسلامی هیچگاه دست از افزایش توان داخلی خود نمی‌کشد زیرا بر این باور است تا زمانی که ظلم وجود دارد بایستی خود را قوی و قوی‌تر کرد.

سردار دهقان با اشاره به شیخ الزکزاکی افزود: اگر کسی در آفریقا به دنبال آزادی و برابری حقوق مردم باشد، باید خانه او را خراب کنند و چهار فرزندش را به شهادت برسانند؟ خودش را هم در زندان محبوس کرد؟ کجای این آزادی و دموکراسی است؟

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دولت در دو سال گذشته تلاش‌های زیادی را برای رفاه مردم ایران انجام داد، افزود: ولی آن‌گونه که شایسته خدمت کردن به این مردم است ما از پس آن برنیامدیم این در حالی است که دولت به دنبال اقدام اساسی برای حل مشکلات ریشه‌ای و بنیادی جوانان است.

دهقان اظهار داشت: در هفته دولت اقدامات دولت عنوان می شود چراکه  ملت رشید و عزیز ایران شایسته خدمت بیشتر هستند ولی آمریکا با شرایطی که در برجام و منطقه به وجود آورد، مشکلات اقتصادی ما را دوچندان کرد.

وی با تأکید بر اینکه توسعه توان دفاعی خود را متناسب با تهدیدها بالا می‌بریم، افزود: ما توان و دانش ساخت موشک‌هایی با برد بیشتر را نیز داریم که در زمان مقتضی این‌ کار را انجام ‌می‌دهیم.

وزیر دفاع با تأکید بر لزوم افزایش قدرت ملی گفت: امروز دولتمردان ما موظف هستند در راستای افزایش ابعاد قدرت ملی و جهادگونه تلاش کنند و با تبعیت از رهبری و توجه به تمام هشدارها و خطوط قرمز نظام مسیر عزت را طی کنند.

سردار دهقان تصریح کرد: اگر توانستیم با خطوط قرمز و حدودی که مقام معظم رهبری تعیین کرده و اولویت‌های که تبیین کرده‌اند، خود را همراه کنیم؛ شاخص مشخص می‎شود اما به هر میزان که نتوانیم خود را با این دو مولفه تطبیق دهیم در آن صورت با نظام و رهبری زاویه پیدا می‌کنیم.

وی با تأکید بر اینکه حق نداریم جلوتر از رهبری حرکت کرده و بلندتر از رهبری فریاد بزنیم، اظهار داشت: رهبری تمام فرمایشات خود را مستقیم مطرح می‌کنند و همه مباحث مطروحه از سوی ایشان نیز شفاف و گویاست.

وزیر دفاع خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب، آنچه که لازم باشد فریاد می‌زنند، آنچه نیاز باشد را تذکر می‎دهند و آنچه که باید انذار کنند، اقدام می‌کنند و محدودیتی ندارند.

وی با بیان اینکه در جریان مذاکرات بنده مسئول مذاکرات در بخش PMD بودم اما فردی به بنده گفت که «نظر رهبری در این خصوص فلان مبحث است»! ادامه داد: مقام معظم رهبری نیازی به انعکاس مطالب با واسطه ندارند و به نظر من این رفتارها درست نیست.

وزیر دفاع با اشاره به نامه شخص اوباما به رهبری مبنی بر انجام مذاکره برای رفع مشکلات اظهار داشت: رهبری، دولت و تیم مذاکره‌کننده از همان روز اول مذاکره اعلام کردند که فقط در مورد فعالیت‌های هسته‌ای مذاکره خواهد شد و لاغیر.

وی تاکید کرد: دشمن هنوز هم التماس می‎‌کند که مباحثی چون بحث سوریه، همکاری در صلح خاورمیانه و... نیز به مذاکره گذاشته شود اما این اتفاق نه رخ داده و نخواهد افتاد.

سردار دهقان با بیان اینکه البته هر اقدامی را انجام می‌دهیم که جلوی کشتار را در منطقه بگیریم و این وظیفه ماست، اظهار داشت: ولی به دنبال همکاری و همراهی با آمریکا نیستیم.

وزیر دفاع با بیان اینکه در برجام هر چه پذیرفته شده با نظر نظام بوده است، تصریح کرد: کسی جرأت اینکه کار مخفیانه و زیرزیرکی بکند را ندارد و این اتفاق هم رخ نداده است.

وی در ادامه با بیان اینکه ارتباط ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است، ایالات متحده را شیاطین بزرگ خطاب کرد و ادامه داد:  مگر می‌شود با شیطان ساخت؟!

سردار دهقان با بیان اینکه موضع رهبری باید تهاجم مستمر به آمریکا و ایادی آن باشد تا دولتمردان کار کنند، گفت: یک دست بالا را همواره نیاز داریم، آنچه رهبری می‌گویند مصلحت غایی این ملت و نظام است.

وزیر دفاع با بیان اینکه در صورت نقض تعهد طرف مقابل هر زمانی که تصمیم بگیریم می‌توانیم به روز اول برگردیم، اظهار کرد: برای این کار دو ماه فرصت لازم است.

وی با بیان اینکه اجازه انهدام زیرساخت هسته‌ای به کسی داده نشد و اجازه محدودیت برای فرآیند تحقیق و توسعه را نیز ندادیم، گفت: امروز مازاد آب سنگین خود را به کشورهای دیگر می‌فروشیم که این یک موفقیت است.

سردار دهقان با بیان اینکه اگر برجام نبود هر 6 ماه یک بار از فروش 20 درصد از نفت ما جلوگیری می‎شد، افزود: امروز کسانی که ما را تحریم کردند نفت ما را می‎خرند، البته در جابجایی پول مشکل داریم که این موضوع ربطی به برجام ندارد و مربوط به تحریم ایران در زمان اشغال لانه جاسوسی است.

انتهای پیام/

۹۵/۰۵/۰۵
تبلیغات اسلامی شهداءپوده

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی